Atskubėjęs rudenėlis  ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ vaikams padovanojo daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių.  ,,Rudens spalvos“ – taip pavadinome šiemetinę tradicinę rudenėlio šventę. Šventės dieną, nuo pat ankstyvo ryto, visame darželyje girdėjosi šurmulys  – vyko aktyvus pasiruošimas kelionei į parką. Vaikai, pasipuošę karūnomis, kartu su auklėtojomis bei tėveliais šoko, dainavo, žaidė žaidimus ir rinko auksinius lapus. Renginio vedantysis Pomidoras (meninio ugdymo pedagogė O. Ąžuolaitė) renginio pabaigoje pakvietė visus dalyvius į lapų mūšį. Laimėjo, žinoma, vaikai! Linksma buvo visiems – ir vaikams, ir auklėtojoms, ir tėveliams.

Už darželio tradicijų puoselėjimą, aktyvų dalyvavimą šventėje auklėtojos ir vaikučiai apdovanoti padėkos raštais ir saldžiais prizais.