Balandžio 25-ąją dieną ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai Pijus, Tautvydas, Domas ir Dovydas dalyvavo respublikinėje gamtotyrinėje – kraštotyrinėje konferencijoje „Per pažinimą – į išsaugojimą“, kuri kasmet organizuojama Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijoje. Ugdytinius paruošė mokytojos Zita Dabožinskienė ir Aušra Jankaitienė.

  Į konferenciją kasmet atvyksta pradinių klasių mokiniai iš Mažeikių, Skuodo, Akmenės rajonų. „Kregždutės“ ugdytiniai konferencijoje dalyvauja jau trečius metus iš eilės ir yra jauniausi dalyviai. Šiemet Dovydas ir Pijus pristatė pranešimą „Nuo sėklytės iki daigelio“, o „Mėlynojo lašelio kelionę“ papasakojo Tautvydas ir Domas.

  Prasmingoje konferencijoje gera buvo dalintis patirtimis, susipažinti su naujais draugais ir jų darbais.

Z. Dabožinskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja