Su gimimo diena, Lietuva!

Kiek kartų prisikėlei iš pelenų? Kiek dainų apie tai sudėta? Kiek legendų apie Tavo kilmę išpasakota? Kiek vardų nuo Mažvydo laikų prirašyta lietuviškai?

Ir jei visa tai paniekini, žmogau, įžeidi pats save. Nes esi lietuvis – atsakingas už visus atsakymus į šiuos klausimus.

Tavo galioje ginti žodį, laisvę, žemę – Lietuvą.

Tad Lietuvos gimimo diena yra tavo, lietuvi, prigimtinė šventė. Sveikiname visus bendruomenės narius su Vasario 16-ąja.

filmuko „Su gimimo diena, Lietuva!“ nuoroda internete: https://youtu.be/_tCrECsWTsg


PSDG Vasario 16d

Filmuko „Tu mažute, tu telpi visa į Čiurlionio karalių delnus“ nuoroda internete: https://youtu.be/t4UQYEnHjAY


Pradinukų projektas „Mylimai šalelei“

    Gimnazijos pradinių klasių mokiniai vykdė veiklas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Vaikai piešė gimtą šalį ant popieriaus lapo ir ant sniego, gamino trispalvius desertus, popierinėmis širdelėmis puošė langus. Kelių klasių mokiniai žinias apie gimtą šalį pasitikrino viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvą?“

    Pradinukų darbuose auga Gyvybės medis, stovi didinga Gedimino pilis, atsiveria širdžiai mieli vaizdai. Skambiai savo darbelius pavadino mažieji pirmokai – „Širdyje lietuvio svarbiausios spalvos trys“. Ir iš tiesų, dažname pradinukų darbelyje šviečia trispalvė. Trispalvė – mūsų istorijos liudininkė, mūsų šalies ir mūsų laisvės simbolis. Vasario 16-ąją vėliavos suplevėsuos šalia nuosavų namų ir daugiabučių.

filmuko „Mylimai šalelei“ nuoroda internete: https://youtu.be/eNvnWlaKPI8


Papilės ateitininkai Vasario 16-ąją „pražydino“ sniegą ir sveikina visus su švente