Mėgaujantis nuostabiai gražia, šilta ir ilgiausia vasaros diena, darželyje „Kregždutė“ prisiminta Rasų (Kupolės) šventė.  Mokytojų Aušros, Dovilės ir Vidos iniciatyva vaikams organizuota edukacinė valandėlė apie trumpiausios nakties ir ilgiausios dienos vasaros šventę, saulėgrįžą, apipintą burtais ir magija.

    Nuo pat ryto darželio bendruomenė išėjo į laukus ir aplinkines pievas kupoliauti. Patys mažiausieji kupoliavo darželio pievelėje. Surinkę gražiausius augalus, gėles, džiaugėsi ir gėrėjosi jais, užuodė nuostabų jų aromatą, rinko kvapniausią, gražiausią žiedą. Šios dienos gražiausių gėlių trejetukas – Bijūnai, Jazminai (vaikams), Šalavijai  (mokytojoms ir kt. darbuotojams). Vėliau iš šių visų surinktų žolynų, padedant mokytojoms, vaikai bandė patys pinti vainikėlius, puoštis jais.

    Vieną, patį didžiausią ir gražiausią Joninių vainiką, kvepiantį Papilės pievomis, skiriame už Atlanto gyvenančiam rėmėjui JONUI Šalčiui.

    Nuostabi diena, vaikai pajautė nuoširdų santykį su gamta, savo kraštu, jo praeitimi.