Vyresniosios biologijos mokytojos Žydrės Barkuvienės, chemijos mokytojos metodininkės Giedrės Kuodienės bei informacinių technologijų mokytojos Eglės Zaveckienės iniciatyva gegužės 5 dieną Papilės Simono Daukanto gimnazijoje vyko rajoninis konkursas „Išmanieji tyrėjai“. Šiame konkurse dalyvavo 25 jaunieji tyrėjai, kurie susirinko iš Papilės Simono Daukanto gimnazijos, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos, „Saulėtekio“ progimnazijos, Ventos gimnazijos, Kruopių pagrindinės mokyklos. 8 – II gimnazijos klasių mokiniai buvo pakviesti padirbėti – atlikti praktines, kūrybines užduotis. Galima pasidžiaugti, kad įvairios užduotys mokiniams buvo įdomios, skatino jų kūrybingumą.

Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais, o komandas paruošusioms mokytojoms įteiktos pažymos dėl jų metodinės veiklos.

Mūsų fotografas Edvardas Liachauskas užfiksavo įdomiausias konkurso „Išmanieji tyrėjai“ akimirkas.