2019 m. gegužės 7 d. Ventos gimnazijos stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos. Kiekvienam varžybų dalyviui reikėjo bėgti 60 m distanciją, mesti 150 g kamuoliuką, atlikti šuolius į tolį įsibėgėjus ir nubėgti 500 m mergaitėms ir 800 m berniukams. Už kiekvieną pasiektą rezultatą buvo skiriami įskaitiniai taškai. Susumavus visų varžybose dalyvavusių komandų dalyvių pelnytus taškus paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos iškovojo trečiąsias vietas. Komandos buvo apdovanotos diplomais, o kiekvienas dalyvis ant kaklo pasikabino trečios vietos medalius.

  Dėkojame Birontaitei Agnei, Dapšytei Eglei, Kasiliauskytei Gerdai, Janavičiūtei Aurelijai, Pilipavičiūtei Robertai, Pintverytei Ugnei, Karazijai Airoldui, Partikui Nojui, Danilevičiui Nojui, Gedžiui Martynui, Peleniui Airidui, Venckui Deividui už sunkų ir atkaklų darbą ir pasiektą gerą rezultatą.

  Taip pat labai norime padėkoti rajono sporto centro direktoriui Mačiui Mantui už puikias ir naudingas dovanas. Kiekviena mokykla gavo komplektą sportinių marškinėlių su mokyklos pavadinimu.

           Kūno kultūros mokytojas Regimantas Daunys