Krintant rudeniniams lapams, Papilės žmonės mini Daukantines (taip vadinama S.Daukanto gimimo diena). Štai ir 7 klasės mokiniai, vadovaujami mokytojų R.Žąsytienės ir R.Liachauskienės, atvyko į Papilės S. Daukanto muziejų vykdyti integruotą lietuvių literatūros ir istorijos projektą „Su Daukantu širdyje“. Apdalinti specialiomis emblemomis, mokiniai išklausė Tito, Pijaus ir Mato įžangines kalbas apie rašytoją ir istoriką, pasidalino grupėmis, susikūrė grupių pavadinimus ir sprendė sudėtingą kryžiažodį, atsakinėjo į klausimus, susijusius su Papile ir S.Daukantu, minė mįsles.

Lengva nebuvo, bet užtat kiek sužinota, kiek emocijų patirta! O dar ta stebuklinga muziejaus aura, kuri  „nepaleido“ ir kvietė apsilankyti ir kitą kartą.