Prieš šv. Kalėdų šventes gimnazijos pradinukus savo apsilankymu pradžiugino ir visaip linksmino „Linksmojo lagamino“ komanda. Antrą šventinės dienos dalį pradinukai pakvietė savo tėvelius ir šventės svečius pažiūrėti paruoštų šventinių programėlių.

Pirmokai artėjančių švenčių proga tėveliams parodė spektaklį “Šilėnų šarkos šokoladas“. 2a klasės mokiniai pasiuntė muzikinį sveikinimą. Visiems patiko nuotaikingas piratų šokis ir šarkų daina. 2b klasės mokiniai pakvietė tėvelius į koncertą, kurio metu vaidino pasaką „Vilkas ir septyni ožiukai”. Trečiokai pakvietė pažiūrėti spektaklio ir savaip pateikė pasakos „Vilkas ir septyni ožiukai“ interpretaciją, o ketvirtokai palinkėjo tėveliams gerų metų, dainuodami Kalėdines dainas ir suvaidino spektaklį „Dvylika mėnesių“. Šventėms pasiruošti padėjo muzikos mokytoja Asta Malachauskaitė.