Gruodžio 1 d. mūsų gimnazijoje organizuotos Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių mokinių zoninės kvadrato varžybos. Laukėme atvykstant svečių iš Plungės, Telšių ir Mažeikių rajonų. I-ąją vietą laimėjo Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos komanda. Mūsų gimnazijos ketvirtokai iškovojo II-ąją vietą, o Telšių rajono Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos komanda užėmė III-ąją vietą. Mažeikių rajono atstovai į varžybas neatvyko.

Sveikiname jaunuosius mūsų sportininkus! Šaunuoliai vaikai! Dėkojame sąžiningai teisėjavusiems kūno kultūros mokytojams Birutei ir Regimantui Dauniams. Dėkojame ir mūsų pradinukų tėveliams, kurie atvežė vaikus į varžybas ir nuoširdžiai sirgo už mūsų komandą.

Pradinukų mokytojos Alma Juzumienė ir Dalia Karvelytė