Gegužės 25 dieną Akmenės gimnazijoje vyko rajono mokyklų pradinių klasių mokinių Olimpinės žaidynės. Jose dalyvavo ir nemažai medalių laimėjo mūsų gimnazijos pradinukai. 30 metrų bėgimo rungtyje tarp berniukų  Nojus Partikas (4 kl.) iškovojo I-ąją vietą, Nedas Suodis (3 kl.) iškovojo II –ąją vietą, o mergaičių grupėje Aurelija Janavičiūtė ( 4 kl.) užėmė II-ąją vietą. Kamuoliuko metimo rungtyje tarp berniukų I-ąją vietą pelnė Dovydas Trijonis (3 kl.), o mergaičių grupėje Merūnė Partikaitė (2 kl.)  pelnė II-ąją vietą. Šuolio į tolį rungtyje tarp berniukų II-ąją vietą užėmė Nojus Partikas (4 kl.), o mergaičių grupėje II-oji vieta teko Altėjai – Deimonai Palšytei. Bendroje 1 – 4 klasių bėgimo estafetėje mūsų pradinukai užėmė III-ąją vietą. Džiaugiamės ir dėkojam visiems olimpinių žaidynių dalyviams, linkime nepamiršti sporto per vasaros atostogas.

Pradinio ugdymo mokytoja Salomėja Dapšienė.