Kovo 28 d.Ventos gimnazijoje, mūsų  gimnazijos pradinukai dalyvavo tradicinėje  pradinių klasių mokinių literatūrinės kūrybos respublikinėje  šventėje „Kuriame – save išsakome“, kurios tema šiemet buvo „Draugystė“. Pirmokai Aronas Palijčuk ir Benas Pocius padeklamavo bendrą eilėraštį  „Kaip mes tapome draugais“. Pirmokė Erika Pilipavičiūtė  taip pat padeklamavo eilėraštį apie draugę. Antrokė Armanda Kuprytė savo eilėraštyje papasakojo kaip ji moka draugauti, o Goda Baibokaitė  pasakojime išdėstė apie mergaičių draugystę.  Trečiokai Titas Jankaitis ir Matas Saženis sukūrė net trijų dalių pasaką „Super kiaulė ir Žaliaakis“. Ketvirtokai taip pat sukūrė pasakas – Eglė Puzaraitė apie naujoką, o Edvinas Lukošiūnas  nepamiršo miško žvėrių draugystės.

  Antroje šventės dalyje mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis.