Gegužės 17 d. mūsų gimnazijos pradinukų komanda vyko į Akmenės rajono pradinių klasių mokinių 2017 metų Olimpines žaidynes. Žaidynėse dalyvavo šešių rajono mokyklų komandos. 3 – 4 klasių mokiniai rungėsi 30 m. bėgimo, kamuoliuko metimo ir šuolio į tolį iš vietos rungtyse, o po du 1 – 4 klasių mokinių atstovus  dalyvavo komandinėje estafetės rungtyje. Visose rungtyse turime nugalėtojų. 30 m. bėgimo rungtyje tarp berniukų I – ą vietą laimėjo Matas Zaramba (4 kl.) , o tarp mergaičių II – ą vietą laimėjo Eglė Dapšytė (4 kl.). Kamuoliuko metimo rungtyje tarp berniukų I – ą vietą laimėjo Dovydas Trijonis (4 kl.),  tarp mergaičių III – a vieta atiteko Vytautei Bagdonaitei (4 kl.),  II vieta – Merūnei Partikaitei (3 kl.). Šuolio į tolį rungtyje I – ą vietą pelnė Altėja – Deimona Palšytė. Komandinėje estafetės rungtyje mūsų gimnazijos pradinukams pavyko iškovoti III – ą vietą. Didžiuojamės savo pradinių klasių mokinukais, nes jie šių metų Olimpinėse žaidynėse pelnė daugiausiai prizinių vietų.

4 klasės mokytoja Salomėja Dapšienė