4b klasės mokiniai gruodžio 12 d. vyko į Mažeikių VšĮ „Išmanioji mokykla“ ir ten dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Porceliano raštai Mažeikiuose“. Vaikai, laukdami renginio pradžios, smagiai leido laiką prie stalo žaidimų. Ypač daug teigiamų emocijų sukėlė stalo futbolo žaidimas.

  Užsiėmimo metu mokiniai įgijo žinių apie porceliano gamybą, aptarė pateiktų darbų pavyzdžius. Po to patys eskizavo ir pristatė savo kūrybines idėjas. Įdomiausia ir atsakingiausia užsiėmimo dalis – piešinių perkėlimas ant porceliano gaminio specialių dažų pagalba. Labai džiaugėmės, kad projekto vadovė pasiūlė dekoruoti kalėdinius varpelius. Skambant šventinei muzikai vaikų rankose gimė žaismingi darbeliai.

  Kiekvienas mokinys parsivežė savo darbo rezultatą – išmargintą raštais porcelianinį varpelį.

Dalia Karvelytė, pradinio ugdymo mokytoja