Gimnazijos autobusėlis gegužės 5 dieną vėl riedėjo į sostinę. Priežastis džiugino: Saulė Puzaraitė, 5a kl. mokinė, atstovavo Akmenės rajonui 46-ajame tarptautiniame jaunimo epistolinio rašinio konkurso nacionaliniame etape ir pelnė LR ŠMM Pagyrimo raštą. Saulė pateko į geriausiųjų dešimtuką (iš 90 vertintų darbų). Puikus pasiekimas! Dėkojame Saulei ir jos lietuvių kalbos mokytojai Jolantai Juozilaitienei. Drauge su Saule Susisiekimo ministerijos organizuotame apdovanojimų renginyje dalyvavo sesutė Eglė (2 kl.), močiutė Sigutė, mama Kristina. Jos ypač džiaugėsi ekskursija Prezidentūroje, Valstybės istorijos muziejuje.

Kaip ir kasmet, pirmūnės turėjo progą nuvykti į Vilnių, pasivaikščioti po senamiestį, apsilankyti Katedroje, Valdovų rūmuose, Gedimino pilyje, papietauti Pilies gatvėje ir smagiai, kad kelionė neprailgtų, žaidžiant žodžių žaidimus, parkeliauti namo… Šiais metais padėkojome už gerą mokymąsi Paulai Andruškaitei, 5a; Laurynai Kvietkauskaitei, 5a; Gabrielei Garalytei, 5b; Viktorijai Liaukšaitei, 5b; Lidijai Puščiūtei, 6a; Dainai Matutytei, 6a; Adrianai Badinaitei, 7; Akvilei Pundziūtei, 7; Evelinai Bielskytei, II; Deimantei Pociūtei, II; Audronei Janavičiūtei, I; Guodai Perminaitei, I; Aurelijai Janavičiūtei, 5b.

Dėkojame vaikams, pasiekimais garsinantiems Papilės Simono Daukanto gimnazijos vardą, besistengiantiems nepriekaištingai atlikti mokinio pareigą – gerai mokytis.

Kristina Dorofėjienė, pagrindinio ir neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja