Spalio 7 d. šviečiant šiltai rudens saulei ir besikeičiant medžio rūbui 3a klasės mokiniai išvyko į Renavo dvaro parką.

    Renavo dvaro šeimininkas direktorius Deividas Makavičius su begaline meile savo veiklai ir užsidegimu papasakojo ne tik apie dvaro istoriją, bet ir apie dvaro parke augančius grybus. Pasakojimą apie grybus jis pradėjo parodydamas… pelėsiu apaugusį pomidorą. Anot Deivido, ant šio pomidoro jau „apsigyveno“ net keturių rūšių pelėsis! O pelėsis juk irgi – grybas! D. Makavičius pasidalijo žiniomis apie parke augančius grybus. Mokiniai sužinojo, kaip nustatyti, kurie grybai yra valgomi, o kurie – nuodingi.

    Vaikai vaikštinėdami po parką nerado mums visiems jau žinomų grybų: baravykų ar raudonviršių. Tačiau čežindami kojomis rudens lapus surado poniabudę, kerpę, mėšlagrybius. Deividas papasakojo, kad jaunus mėšlagrybių vaisiakūnius galima kuo puikiausiai valgyti. Keisti būtų pietūs! Ragauti  mes neišdrįsome, bet iš šio grybo pagamintu „rašalu” piešti ir rašyti buvo labai smagu!

    Mokiniai grįžo namo pilni įspūdžių bei pasisėmę žinių, kurios, tikiuosi, pravers ir gyvenime.

3a 2a 1a