Savaitės „Pavasaris Papilėje“ metu priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai keliavo po miestelį ir patyrė daug puikių emocijų. Lankėsi auklėtinio  Dovydo sodyboje, kur apžiūrėjo įvairiausiusAgyvūnėlius. Kitą dieną keliavo į orientacinį žygį, kur mokėsi perskaityti gatvių pavadinimus, saugiai pereiti gatvę, rasti vietą plane ir aplinkoje, įtvirtinti sąvokas  „kairė – dešinė“, stebėti bundančią gamtą.  Planas atvedė vaikus į parką, kur smagiai leido laiką, sportavo. Nuovargis dingo, kai plane vaikai pastebėjo, kad darželio teritorijoje yra lobis, tad greitai nuskubėjo atgal. Vaikai surado lobį ir tuo labai džiaugėsi.

Puiki savaitė, vaikai kasdien patyrė daug įspūdžių, stebėjo besikeičiančią gamtą, mokėsi per patirtį.

A.Jankaitienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja