Vasario 7 d. ikimokyklinio ugdymo mokytoja   Dalė Petrikauskienė  vedė atvirą ugdomąją veiklą  pačių mažiausiųjų grupėje „Meškučiai“ ir  dalinosi savo darbo patirtimi su įstaigoms pedagogėmis.

    Rytinė mankšta – viena pirmųjų ikimokyklinio amžiaus vaiko dienos rėžimo elementų vaikų darželyje. Ji „pažadina“ vaiko organizmą, suteikia jam darbingą nuotaiką. Tai tarsi durys į žvalią, sveiką, kūrybingą vaiko darbo dieną

    Atviros veiklos metu naudoti įvairūs metodai, bet pagrindinis jų  – mankšta per žaidimus.  Veikloje kartu su pasakų personažais  vaikai ne tik sportavo, bet ir prisiminė mandagumo žodžius, judesius, naudojamus valant dantis. Garsams įtvirtinti žaidė žaidimą „Atvažiavo meška“. Veikla mažiausiems darželio vaikams buvo labai įdomi ir naudinga, nes visi  buvo aktyvūs,  patyrė daug teigiamų emocijų. Pedagogės taip pat nenuobodžiavo – kartu sportavo, vėliau aptarė veiklos mažiausiųjų grupėje specifiką.

Dalė Petrikauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja