2018 m. lapkričio 28 dieną Telšių AVPK Akmenės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Aušrinė Šarauskienė kartus su Jaunaisiais policijos rėmėjais pakvietė pirmokus ir antrokus dalyvauti sporto ir žinių estafetėje „Pasaulis be žalingų įpročių“.

  Jaunieji policijos rėmėjai Eglė Joniuškytė, Emilija Šarauskytė, Meda Labunskaitė bei Rokas Triaušys, padedami bendruomenės pareigūnės Aušrinės, organizavo estafetes. Tarpusavyje varžėsi dvi pirmokų ir dvi antrokų klasės. Vaikams ne tik reikėjo prisiminti kaip saugiai elgtis kelyje, kaip teisingai nešioti atšvaitus, bet ir išbandyti savo vikrumą.

  Teko įveikti daug rungčių, bet svarbiausia buvo tai, kad laikas prabėgo smagiai, sporto salėje netrūko ne tik šurmulio, bet ir puikios nuotaikos.

  Visos dalyvavusios komandos apdovanotos policijos bičiulio Amsiaus padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.