Rugsėjo 26 dieną mūsų gimnazijoje vyko renginiai, skirti  Europos kalbų dienai. Kadangi  šiemet sukanka 800 metų nuo Žemaitijos paminėjimo, nutarėme ir mes prisiminti šį jubiliejų, o kartu ir daugiau sužinoti apie Žemaitijos sostinę Telšius.  Dailės pamokose padedami  mokytojos  Dalios Sakalauskienės 8, Ia, Ib klasių mokiniai kūrė logotipus marškinėliams, pertraukų metu buvo demonstruojamos pateiktys  rusų kalba apie lankytinas vietas Telšiuose, per septintą pamoką moksleiviai žinias pasitikrino „Kahoot“ skaitmeninėje viktorinoje apie Telšius anglų kalba. Sveikiname viktorinos nugalėtoją III klasės mokinę Ugnę Statkutę, II vietos laimėtoją Ugnę Norkutę (III klasė) ir trečią vietą užėmusią Deimantę Damonskytę (III klasė). Tikimės, kad šis renginys dar kartą patvirtino, kaip svarbu mokėti užsienio kalbas, bet kartu ir nepamiršti savo kilmės, gimtosios kalbos, tarmės.

Kalbų mokytojų metodinė grupė