Renginį pradėjo darželinukų ansamblis (vad. D.Jankuvienė. Kultūros namų scenoje pasirodžiusi „Skaičių karalienė“ ir „Pitagoras“ nuteikė, jog vakare daug vietos renginyje bus skiriama skaičiams. Taip ir buvo. Gausų mokinių, mokytojų darbuotojų ir tėvų būrį nuoširdžiai sveikino gimnazijos direktorė A.Raustienė, seniūnės pavaduotoja B.Ungeitienė, parapijos klebonas R.Marozas.

    Garbingas nominacijas įteikė gimnazijos direktorė A.Raustienė:

„Metų klasė“ – IIIg., „Šauniausias darželinukas“ – Liepa Poškutė, „Metų geriausia mokinė“ – Neida Kondrašova, „Metų pagalbininkas“ – Sigitas Bučas, „Metų pagalbininkė“ – Genė Mažylienė, „Metų pilietinė iniciatyva“ – Kristina Dorofėjienė, „Metų kūrybiškiausia mokytoja “ – Žaneta Petokaitienė, „Metų kūrybiškumas“ – Aušra Jankaitienė, „Metų pavyzdingiausias mokinys“ –Benjaminas Pocius, „Metų būrelio“ nugalėtoja – Angelė Buinienė. Išdalintos padėkos Ikimokyklinio skyriaus „Kregždutė“ darbuotojams: Audronei Statkienei, Irmai Kupstienei, Juozui Stasiuliui, aktyviems gimnazijos mokinių tėvams: Linai Dainienei, Eglei Kornoušenko, Dženetai Balčienei, Jurgitai Rudienei, Rasai Janavičienei. Direktorės pavaduotoja R.Stonė įteikė padėkas aktyviems skaitytojams, olimpiadų, konkursų prizininkams ir nugalėtojams. „Pitagoras“ viską suskaičiavo ir apibendrino. O nuotaiką pagyvino 1-2 klasių mokinių ansamblis, 5-6 klasių mergaičių ansamblis (vad. D.Savickienė, koncertmeisteris R.Dievinas), vokalinis instrumentinis ansamblis „Cantabile“ (vad. V.Virbickas).

         Džiugu, kad tokie padėkos vakarai mokslo metų pabaigoje jau tapo tradicija. Tikimasi, kad ir ateityje turėsime kam ir už ką padėkoti.