Tradiciniame renginyje „Muzikiniai rudenys“ buvo apdovanoti geriausi Akmenės rajono mokytojai. „Metų mokytojas“ nominacija įteikta ir mūsų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Ritai Liachauskienei. Nominaciją įteikė Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas ir mero pavaduotojas Apolinaras Nicius.

„Ačiū tiems, kurie pastebėjo. Ačiū tiems, kurie pritarė. Man didžiausia laimė yra, jeigu klasėje matau bent porą spindinčių akių“, – kalbėjo Rita Liachauskienė.

Gimnazijos direktorius bei mokytojos savo kolegę sveikino šiltais apkabinimais ir gėlėmis, taip patvirtindami, kad ji tikrai verta šio vardo. Sveikiname ir džiaugiamės mokytojos Ritos Liachauskienės darbo įvertinimu.