Pirmokai rugsėjo – spalio mėnesiais mokėsi būti mokiniais, stebėjo aplinką ir daug kalbėjo apie rudenį. Per muzikos pamokas išmoko dainų ir žaidimų, mokėsi pritarti ritminiais instrumentais. „Knygų bičiulių“ būrelio užsiėmimų metu inscenizavo pasaką „Vištytės pyragas“. Lietuvių kalbos pamokose deklamavo eilėraščius rudens tema. Šią temą apibendrino integruotoje pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos ir muzikos pamokoje „Ruduo – turtingas metų laikas!“ Pamoką stebėjo pirmokų tėveliai, todėl vaikai labai stengėsi parodyti, ko išmoko per pirmuosius du mėnesius. Jie noriai ir atsakingai deklamavo, vaidino, muzikavo. Mokiniai aptarė, ką galima stebėti aplinkoje, išskyrė patrauklias rudens ypatybes, minė mįsles apie daržoves ir vaisius. Pirmokai įgijo patirties būti scenoje. Jie stengėsi išgirsti vieni kitus, išklausyti, suprasti ir atitinkamai reaguoti.

    Netradicinės erdvės ir integruotos pamokos skatina kūrybiškumą ir džiugina vaikus.

Mokytojos Asta Malachauskaitė ir Dalia Karvelytė