Nebūk naivus kelyje sąjunga skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą

Nebūk naivus kelyje sąjunga nuo 2017 m. sausio 2 dienos iki birželio 1 d. (imtinai) skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą. Rengti šį konkursą paskatino tai, jog:

• pastaruoju metu plinta tragiški įvykiai dėl jaunimo neatsakingo ir neapgalvotai pasirinkto keliavimo būdo,
  • sparčiai plinta jaunimo neatsargus ir naivus bendravimas socialiniuose tinkluose su nepažįstamais asmenimis,
  • vis populiarėja bendrakeleivių paiešką internete,
  • paskutiniu metu ypatingai didėja mokinių dingstamumas,
  • Europoje Lietuva pagal prekybą žmonėmis bei dingusių žmonių skaičių yra tarp lyderių,
  • Sąjunga siekia skatinti bendrojo ugdymo mokyklas populiarinti savanorišką veiklą.

„Šio nacionalinio konkurso tikslas apjungti visas bendrojo ugdymo mokyklas, kurios ne tik įsijungtų į Nebūk naivus kelyje sąjungos kuruojamas iniciatyvas, bet svarbiausia, kad po savo skliautais įkurtų Sąjungos savanorių padalinius, kuriuose miesto bei rajono vaikai atrastų tiek pačią sąjungą tiek savanoriškos veiklos galimybes”, – teigia sąjungos prezidentas Mindaugas Jonušas.

Konkursas baigiasi birželio 1 d. Būtent Tarptautinę vaikų ginimo dieną bus paskelbtos socialiai atsakingos mokyklos.

Šios bendrojo ugdymo mokyklos ne tik bus apdovanotos, tačiau ir pagarsintos kaip socialiai atsakingiausios šalyje.

Nebūk naivus kelyje sąjungos   psichologinės tarnybos, kuri teiks pagalbą aukoms, vienaip ar kitaip nukentėjusioms nuo neatsakingo keliavimo, tel. 8 613 11344.

SAJUNGA