Paskutiniąją spalio savaitę didžiausias dėmesys darželyje skiriamas pačiam gražiausiam ir didžiausiam rudens simboliui – Moliūgui. Visą savaitę vaikai džiaugėsi moliūgais, juos skaptavo, rinko sėklytes, kūrė darbelius, pjaustė, juos piešė ir dekoravo. Kad džiugintų visus vaikus, išnešė juos į kiemą ir papuošė lauko erdves. Gerą nuotaiką atvykstantiems į darželį dovanojo ir mama Moliūgienė (mokytoja Dalė Petrikauskienė) ir padėjėjos Ritos Čiupkovienės pačios pagamintos dekoracijos.

Prisiminta Helovino šventė. Nuotaikingai ir triukšmingai, su linksmais gąsdinimais, vaikai šėlo lauke. Matavosi ir ragavo „Vampyro dantų“ ir  „Raganos akių“.

Teigiamos emocijos tapo smagiu akordu  prieš pradedant mokinių rudens atostogas.