Visiems gerai žinoma tradicija, suteikianti galimybę abiturientams praleisti dieną mokytojo kailyje. Paprasčiau pasakius tai tarptautinė Mokytojo diena. Vieniems tai buvo nelengva kančia, o kitiems – malonumas, gal net svajonių profesija?

    Nutarėme paįvairinti šią tradiciją šiuolaikinėmis pasaulio aktualijomis – mokytojams skirto renginio temą pasirinkome prisitaikydami prie pandemijos sąlygų.. Tiesą pasakius, buvo nelengvas uždavinys suvienyti šias dvi skirtingas profesijas, tačiau blynas tikrai neprisvilo! Gydytojai – abiturientai nusprendė patiktrinti mokytojų sveikatą. Pirmajame etape mokytojai privalėjo atlikti sveikatos patikrinimą – buvo išmatuojama temperatūra, analizuojama regos būklė, patikslintas ūgis. Tik atitikus visus teigamus kriterijus mokytojams buvo išduoti pažymėjimai, nusakantys puikią šių kvalifikuotų specialistų būklę. Antrajame sveikatos patikrinimo etape prajudinome mokytojų kaulus. Jie su malonumu sekė kiekvieną gydytojų žingsnelį – judrumu nei vienas mokytojas negali skųstis. Po šitokios linksmos fizinės veiklos mokytojai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

    Nepaisant to, Akmenės rajono švietimo skyriaus administracija mus maloniai nustebino, suteikdama garbę vadintis pačia geriausia klase visame Akmenės rajone. Esame be galo dėkingi visai gimnazijos bendruomenei už besąlygišką pasitikėjimą ir prižadame būti klase, kuri bus sektinas pavyzdys ateinančioms kartoms.

    Mūsų širdis glostė mokytojų šypsenos bei jų juokas. Labai dėkojame visiems už nuostabią dieną ir džiaugiamės žinodami, kad jokie virusai mūsų mokytojams yra nebaisūs.

Abiturientai

7