Jau treti metai, kaip ikimokyklinio ugdymo skyrius „Kregždutė“ dalyvauja tarptautinėje programoje „Zipio draugai“.   Ši programa skirta padėti vaikams augti linksmais ir laimingais, įtakojant ir kuriant jiems emociškai saugesnę aplinką, t.y. padėti 5–7 metų vaikams įgyti socialinių bei emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų, siekiant geresnės vaikų emocinės savijautos.

Programos „Zipio draugai“ veiklas veda ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Statkienė. Ji su priešmokyklinės grupės „Bitutės“ vaikais aiškinasi, kaip įveikti kasdienius emocinius sunkumus: atstūmimą, vienatvę, patyčias ar priekabiavimą, sunkius pokyčius. Padeda jiems suvokti ir skatina kalbėti apie savo jausmus, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti, moko vaikus empatijos, nesileisti būti patyčių aukomis bei patiems netapti priekabiautojais.

Tikimės, kad vaikai, kartu su draugu vabaliuku Zipiu, išmoks gyventi draugiškiau, be skriaudų ir patyčių.