2020-ieji – Mokyklų bendruomenių metai, o šiandien skelbiame ir mokyklų bendruomenių mėnesio pradžią.

Kviečiame Jus šį mėnesį išnaudoti kuo bendruomeniškiau: išbandyti naujas veikimo kartu formas, perimti sėkmingą kitų mokyklų patirtį, ieškoti savitų būdų, kaip į mokyklos gyvenimą dar labiau įtraukti mokinius, mokytojus, tėvus ir vietos gyventojus. Prie laiško pridedame Lietuvos moksleivių sąjungos idėjas bendruomenės veikloms. Tegul jūsų mokyklos kūrybiškumas šį mėnesį būna dar labiau telkiantis.

Per visus metus numatyta rengti konkursus ir kitus renginius, skirtus šiai temai, surengti savivaldos mokymus mokiniams, pristatyti geriausius mokyklų pavyzdžius. Balandžio pradžioje planuojama konferencija „Tapk aktyviu mokyklos bendruomenės nariu“, į kurią bus kviečiami mokyklų bendruomenių nariai iš kiekvienos savivaldybės.

Taigi kviečiame mokyklas, organizuojant ir viešinant bendruomenės telkimui skirtas iniciatyvas

• naudoti grotažymę #MokyklųBendruomeniųMetai
  • dalytis prie laiško pridedamu maketu mokyklos socialiniuose tinkluose
  • šiai progai skirtų veiklų ir renginių nuotraukas ženklinti mokyklų bendruomenių metų logotipu. Prie laiško prisegame tris logotipo versijas: juodą, baltą ir su apvadu. Logotipo autorė – Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos mokinė Ugnė Butrimavičiūtė

Kalendorių, kuriame galėsite paskelbti informaciją apie Jūsų mokyklos bendruomenės veiklas ir atrasti svarbiausius kitų įstaigų renginius, rasite Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro tinklalapyje www.lmnsc.lt.

Linkime telkiančių idėjų ir smagių susibūrimų!

Pagarbiai

Komunikacijos skyrius

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
Tel. (8 5) 2191229