Mokslo metams baigiantis gimnazijoje buvo nuspręsta organizuoti mokinių konferenciją apie integruojamųjų programų naudą. Pagrindinį pranešimą pakvietėme skaityti Akmenės rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininką Darių Liniauską. Lektorius trumpai papasakojo skęstančiojo gelbėjimo ypatumus ir pakvietė visus moksleivius pasižiūrėti, kaip tai vyksta praktiškai. Skęstančiojo gelbėjimo operacijos rinkomės stebėti prie Ventos upės. Pasibaigus parodomąjai programai visi grįžome į gimnaziją ir pasikirstėme darbui į sekcijas. Mokiniai kartu su mokytojais buvo paruošę 17 pranešimų ir palietė labai įvairias prevencines ir integruojamąsias programas: ATPP, gyvenimo įgūdžių ugdymo programą, etninės kultūros bendrąją programą, laisvės kovų istorijos programą, žmogaus saugos bendrąją programą bei sveikatos ir lytiškumo bei rengimo šeimai bendrąją programą.

Visi kartu pasidžiaugėme puikiu konferencijos darbu bei kūrybingais mokinių pristatymais, kurie buvo papildyti trumpais video, muzikos kūriniais, dainomis.