Vasario 2 d. Druskininkų sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių krepšinio 3×3 finalinės varžybos. Akmenės rajonui jose atstovavo mūsų gimnazijos mergaičių komanda, kuri šią teisę įgijo tapusi Telšiuose vykusių tarpzoninių varžybų nugalėtojomis.

  Kelionė į Druskininkus buvo ilga, tačiau vykti vertėjo, nes po varžybose pasiektų rezultatų mums ji patrumpėjo.

  Varžybos prasidėjo dvylikai komandų iš visos Lietuvos išsitraukus burtus ir pasiskirsčius į 4 pogrupius. Pirmas dvi vietas savo pogrupiuose užėmusios komandos patenka į atkrintamąsias varžybas. Mūsų mergaitės pogrupyje nugalėjo savo priešininkes ir, būdamos pirmos, žengė į kitą etapą. Atkrintamosiose varžybose pergalę vėl šventėme mes ir žengėme į pusfinalį. Pusfinalyje mūsų mergaičių komanda parodė, kad jos yra stipresnės už savo priešininkes. Taip pasiekėme finalą, kur sprendėsi klausimas, kas taps Lietuvos čempionėmis.  Finale vyko lygi kova. Tik pati varžybų pabaiga buvo šiek tiek sėkmingesnė mūsų priešininkėms, kurios ir nugalėjo.  Taigi, Papilės Simono Daukanto gimnazijos mergaičių komanda užėmė antrą vietą. Tačiau tai nesugadino nuotaikos. Juk mergaitės tapo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių krepšinio vicečempionėmis.

  Labai noriu padėkoti Ugnei Birontaitei, Livetai Novogreckytei, Kamilei Petrauskaitei ir Kornelijai Siliūtei už jų ryžtą, pasiaukojamą ir puikų žaidimą ir istorinį mūsų gimnazijos sportinį pasiekimą.

                       Kūno kultūros mokytojas Regimantas Daunys