Ikimokyklinio ugdymo skyriaus  „Kregždutė“  ugdytiniai tapo mažaisiais inžinieriais.  O inžinierius tai žmogus, kuris kuria, projektuoja, konstruoja įvairius statinius ir prietaisus. Kadangi  miestelyje yra ne vienas tiltas, vaikai žino, kam jie skirti ir ką jie jungia. Veiklos „Tiltai“  metu vaikai aiškinosi, kaip patiems pastatyti tiltą, kad galėtų trumpiausiu keliu iš Papilės patekti į  Daubiškius. Aptarę, kaip atrodo ten esantis „beždžionių“ tiltas, kokios jis konstrukcijos, ėmėsi darbo  ir, panaudodami įvairią techniką (mazgų rišimas, tvirtinimas, skaičiavimas, klijavimas),  sukonstravo tiltą patys. Konstruodami tarėsi, ieškojo būdų, kad tiltas būtų stabilus, tvirtas ir atlaikytų juo eisiančius vaikus iš darželio ir mokyklos. Aptarė, kaip saugiai reikia jį pereiti, kokių dar būna tiltų.