Mamytės – karalienės!

Artėjant Motinos dienos šventei darželio bendruomenė dalyvavo projekte „Karūna Mamai“. Vaikai kartu su mamomis ir tėveliais kūrė karūnas iš pasirinktų pavasario gėrybių, o Mamyčių dieną visos mamos jomis pasipuošė ir tapo tikromis karalienėmis.

„Kregždutės“ informacija


Vaikų laiškai pavasariui

    Šiuolaikinėje visuomenėje vaiko kūrybiškumo ugdymas neatsiejamas nuo visapusiško asmenybės ugdymo. Vaikai nuo prigimties yra kūrybingi, tik reikia neslopinti jų noro fantazuoti, įgyvendinti idėjas ir leisti būti spontaniškais.

    Vykdant ugdymą nuotoliniu būdu Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“ didelis dėmesys skiriamas vaikų kūrybiškumo ugdymui. Pastebime, kad nuotolinis ugdymas tik dar labiau paskatino bendruomeniškumą, kūrybą, prisidėjo prie aktyvesnio, gilesnio ir nuodugnesnio pavasario pabudimo stebėjimo. Ypač tai atsiskleidė vykdant projektą  ,,Nuo raidelės prie žodelio“. Pavasario projekte dalyvavo visa darželio bendruomenė: ugdytiniai, jų tėveliai, seneliai bei kiti šeimos nariai. Stebėjome bundančią gamtą, sugrįžusius paukščius, bandėme „užuosti“ pavasarį gėlių žieduose. Mokėmės išgirsti žodžio pirmą garsą ir priskirti jį raidei. Mažieji darželio vaikai mokėsi užrašyti savo vardą panaudojant pavasario žalumynus ir gėles. Veiklų metu mokėsi žodžio „pavasaris“ raideles. Priešmokyklinės grupės ugdytiniai sukūrė nuostabius ir kvepiančius laiškus pavasariui. Šio projekto metu patyrėme geras emocijas, daugiau laiko leidome gryname ore.

    Kartu su logopede ugdytiniai aktyviai atliko projekto veiklas individualiuose ir grupiniuose užsiėmimuose.

    Pasidžiaukime laiškais pavasariui.

Aušra Jankaitienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja