Mūsų gimnazijoje vasario – kovo mėnesiais vyko integruotas projektas ,,Lietuviais esame mes gimę“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimui ir jos atkūrimui paminėti.

Projekto metu vyko įvairūs renginiai: 5-6 klasių viktorina „Lietuva – tai Aš“, skirta Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo 98-osioms metinėms. Šioje viktorinoje dalyvavo ir pradinių ( 2- 4 ) klasių mokiniai, kurie deklamavo eilėraščius, skirtus Lietuvai; konkursas „Rašau vardą Lietuvos“, kurio metu mokiniai išradingai rašė, piešė, klijavo žodį LIETUVA; šeštokai Titas Stankus ir Mindaugas Skirius sukūrė „Lituanikos“ modelį – šiais renginiais paminėta reikšminga Lietuvos istorijos data – Kovo 11-oji.

Projektą papildė ir penktokų bei šeštokų sukurti posmai, skirti Lietuvai. Galime pasidžiaugti 5b klasės mokinių Nedos Kyzikaitės, Neilo Beniušio, Valdo Povilaičio ir 6 klasės mokinių Adrianos Badinaitės, Mindaugo Skiriaus, Akvilės Pundziūtės darbais. Projektą tęs 7- 8 klasių viktorina „ Pažinkime gimtąjį kraštą“ .

Projekte dalyvavusius mokinius konsultavo mokytojai: D. Sakalauskienė, V. Rimkus, K Puzarienė, G. Bičiušienė, R. Žąsytienė, J. Juozilaitienė, A. Malachauskaitė, S. Dapšienė, D. Karvelytė, B. Vireikienė, St. Zarambienė, J. Tupikienė, A. Juzumienė .

Šis projektas bandymas išradingai paminėti Lietuvos laisvės šventes, įtraukiant kuo daugiau gimnazijos mokinių. Tai puikus būdas puoselėti mokinių kūrybiškumą, patriotiškumą.