Gegužės 21 d. Ventos gimnazijos sporto aikštyne vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių lengvosios atletikos rungčių varžybos. Šiais metais jos vyko dviejose amžiaus grupėse. Mūsų gimnazijos mergaičių komanda atstovavo 2004 m. gimimo ir jaunesnių mokinių grupei, o vaikinų komanda – 2000–2003 metų gimimo amžiaus grupei. Šiais metais taip pat grįžome ne tuščiomis rankomis. Aurelija Janavičiūtė užėmė antrą vietą 100 m bėgimo rungtyje. 1000 m bėgime Liveta Novogreckytė iškovojo pirmą, o Kornelija Siliūtė – antrą vietą. Be to, Liveta Novogreckytė buvo pirma šuolio į tolį rungtyje. Šuolio į aukštį rungtyje antrą vieta iškovojo Agnė Birontaitė, o trečią – Ugnė Jašmontaitė. Mūsų mergaičių komanda užėmė bendrą antrą vietą.

  100 m bėgimo rungtyje antrą vietą iškovojo Titas Stankus. 1000 m bėgime Eimantas Liaugminas užėmė trečią vietą. Deividas Paplauskas užėmė antrą vietą šuolio į tolį rungtyje. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

 Dėkojame visiems mūsų jauniesiems sportininkams už iškovotas pergales ir dalyvavimą varžybose.

                          Kūno kultūros mokytojas Regimantas Daunys