Kovo 15 dienos rytą Varna (auklėtoja Dalė Petrikauskienė) visus  darželio vaikus pakvietė į kiemą pasidžiaugti tėvų pagamintais inkilėliais. Džiugu, kad tėveliai labai geranoriškai padirbėjo, nes inkilų – daug ir įvairių. Varna ir Gandras (auklėtoja Z.Dabožinskienė) paukščių pamėgdžiojimais kvietė vaikus pasidairyti po darželio teritoriją ir pastebėti, kiek jau daug į gimtinę sugrįžo paukštelių. Gandras priminė vaikams, jog kovo 24 d. yra gandrų ir visų paukščių grįžimo diena, o grįžę paukščiai skuba sukti lizdus ir perėti jauniklius. Tad nameliai jiems būtini. Pažaidę vaikai su nekantrumu laukė, kada bus keliami į medžius inkilėliai.

  Netrukus šaunių tėvelių ir senelių pagalba darželio teritorijoje augančiuose medžiuose įkelti nameliai paukščiams. Priešmokyklinukai, kartu su tėveliais ir šventės personažais, gražia eisena patraukė  į edukacinę išvyką į parką. Ten taip pat paukštelių lauks vaikų dovanoti inkilėliai.

  Džiaugiamės visų, ypač tėvelių, darbuotojų pastangomis, kad mūsų darželio kieme nenutiltų paukštelių giesmės.

Auklėtoja Dalia Petrikauskienė