Spalio 4 d. gimnazijos Mokinių taryba ir vyresniųjų  gimnazijos klasių atstovai susitiko su Akmenės rajono savivaldybės meru V. Mitrofanovu diskusijai „Mūsų vieta vietos savivaldoje“. Ši pamoka – diskusija yra skirta artėjančiai Savivaldos dienai paminėti ir tai jau tampa gražia kasmetine tradicija. Meras pristatė, kaip veikia savivaldos mechanizmas mūsų rajone, paragino jaunimą dalyvauti įvairiose veiklose, domėtis galimybėmis, patiems siūlyti iniciatyvas. Savivalda yra neatsiejama nuo visų aktyvaus įsitraukimo sprendžiant mums rūpimas problemas. Džiugu, kad gerb. meras rado progą pagirti ir padrąsinti jaunimą, atsakė į mokinių klausimus, nevengė diskusijų.

Ačiū savivaldybės merui V. Mitrofanovui ir jį atlydėjusiems svečiams – mero patarėjai Ingai Vismantienei ir  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Dariui Rekiui už susitikimą, kuris  kartu buvo ir pilietiškumo pamoka, raginanti mokinius atsakingai ir aktyviai dalyvauti mokyklos, vietos bendruomenės ir visuomenės gyvenime.