Papilės Simono Daukanto gimnazija (biudžetinė įstaiga, juridinio asmens kodas 190449063, buveinė – Nepriklausomybės g. 62, Papilė, LT – 85242 ), skelbia atranką Ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti.

Reikalingas Ikimokyklinio ugdymo mokytojas, dirbantis visą darbo laiką (1,0 etatu).

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:

1. Aukštasis universitetinis arba jam prilygintas pedagoginis, koleginis išsilavinimas, įgyta ikimokyklinio (priešmokyklinio) ugdymo mokytojo kvalifikacija.
  2. Būti pareigingam, mandagiam, tolerantiškam, gebėti bendrauti su skirtingo amžiaus vaikais ir tėvais.
  3. Gebėti ugdymo procese taikyti informacines technologijas, šiuolaikines ugdymo metodikas.
  4. Gerai mokėti lietuvių kalbą.

Privalumai:

Privalomos asmens savybės – atsakingumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, sklandus minčių dėstymas žodžiu ir raštu, organizaciniai gabumai, geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, imlus naujovėms.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Gyvenimo aprašymą (CV).
  5. Asmeninių privalumų aprašymą (motyvacinį laišką).
  6. Pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentai dokumentus gali pateikti asmeniškai, siųsti registruotu laišku arba skenuotus el. paštu iki 2022 m. rugpjūčio 25 d.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 16.00 val., arba siunčiami el.p. rastine@papilesgimnazija.lt

Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, kviečiami į pokalbį, kuris vyks 2022 m. rugpjūčio 25 d., 10.00 val. gimnazijos direktoriaus kabinete. Direktorius pasikalbėjęs su visais pretendentais, išklausęs stebėtojų nuomonę, priima sprendimą ir apie jį informuoja pretendentus.

Išsamesnė informacija tel. +370 620 79092, el. p. kregzdute@papilesgimnazija.lt