Šeštokai rudens atostogas pasitiko keliaudami: aplankyti Kamanų rezervato po kojomis liūliuojantys viržynai, voverių ir bebrų restoranai, šimtamečių pušaičių giraitė, kurioje nepasislėpsi… Ir nors vilko nesutikome, briedžio barzdą tik rezervato direkcijoje regėjome, ten ir ragus matavomės, džiaugėmės, kad gryname ore praleidome laiką, pajudėjome, sutvirtinome bendrystę. Tikras drąsos išbandymas buvo pasiekti siūbuojančio 30 metrų aukščio apžvalgos bokšto viršūnę. Vėjas išgairino žygio nuovargį. Apsidairę, pasitikrinę, kiek akys mato, leidomės iš bokšto ant tvirtos žemės ir… Vis dar kažko trūko. Taip! Sūpuoklių! Nesvarumo būklės ilgesys nuvijo į Akmenės pušyno parką. Išduodame paslaptį: ten yra sūpuoklės, skirtos pasisupti visai klasei kartu – kaip žirgu prajoti dangaus skliautu. Gal mamos nepyks, kad tas žirgas ištepė kelnesJ .

    Dėkojame gimnazijos administracijai, išleidusiai mus į nuotykį – patirtinį, pažintinį, kultūrinį.

6 klasės vadovė Kristina Dorofėjienė