Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ kieme įsirengėme įdomių, vaikus ugdančių edukacinių erdvių: Vaikų sodą, Lauko klasę, Vabalų viešbutį,  Knygų mainų bibliotekėlę ir daug kitų erdvių, kurios  padeda siekti ugdymo tikslų.

    Šiais metais pirmą kartą dalyvavome Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame Mokyklų edukacinių erdvių konkurse, kuriame kviečiami dalyvauti darželiai, mokyklos, neformaliojo vaikų švietimo įstaigos. Konkursas vyksta savivaldybių ir nacionaliniu lygmeniu.

    Džiaugiamės pirmąja sėkme – Savivaldybių lygmenyje B kategorijoje ikimokyklinio ugdymo skyrius „Kregždutė“ pripažinti nugalėtojais!

    Dėkojame darželio bendruomenei, meistrui Juozui Stasiuliui, gimnazijos technologijų mokytojui Vyteniui Rimkui, ugdytinių tėveliams, kurių dėka darželio kiemas pasikeitė neatpažįstamai.

Švietimo padalinio (skyriaus) vadovė Roma Lupeikienė

1

2