Kovo 5 d. gimnazijoje organizuota Akmenės rajono pradinių klasių mokytojų, mokinių ir jų tėvų pažintinė – praktinė konferencija „Profesijų šaly“. Konferencijos tikslas – sudaryti palankias sąlygas mokiniams tobulinti kompetencijas: pažinti kintantį darbo pasaulį, lavinti gebėjimus analizuoti ir pristatyti informaciją. Konferencijos dalyvius pasveikino Akmenės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Lukauskaitė, gimnazijos švietimo padalinio (direktoriaus pavaduotoja) vadovė Andžela Raustienė.

    Rajono pradinių klasių mokiniams paruošti ir pristatyti pranešimus padėjo jų šeimos nariai ir mokytojai. Dirbdami darbo grupėse vaikai pristatė pranešimus apie kirpėjo, fotografo, konditerio, veterinaro, rašytojo, ugniagesio, ekologo, verslininko, elektriko, muzikos pedagogės, pardavėjos, darželio auklėtojos, futbolininko, programuotojo, budinčios globėjos ir kitas profesijas. Grupėse vaikų laukė ir savo profesijas pristatė karys Egidijus Kuodys, fotografė Vaiva Kostiugovienė,  konditerė Jūratė Paurazaitė, vizažistė Dženeta Balčienė, žaislų kūrėja Renata Strazdauskaitė, ekologas Vaidotas Grigaliūnas, policijos bendruomenės pareigūnė Aušrinė Šarauskienė, floristė Angelė Buinienė, sporto klubo „Grizlis“ treneris Valdas Sungaila.

    Aptardami konferenciją, vaikai pritarė mintims, kad kiekviena profesija yra svarbi ir reikalinga, kad darbas yra poreikis ir būtinybė.

Pradinių klasių mokytoja Dalia Karvelytė