Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje gruodžio 6 dieną vyko respublikinė gamtos mokslų konferencija Menas mokytis ir tyrinėti”. Renginys skirtas mokinių tiriamųjų darbų pristatymui. Konferencijos metu mokiniai ne tik pristato savo darbus platesnei auditorijai, bet ir gauna geranoriškų patarimų. Buvo pristatyti 32 mokinių darbai. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat pateikė savo tiriamuosius darbus:  Ib klasės mokinės  Monika Anužytė, Akvilė Prišmontaitė, Kornelija Siliūtė pristatė darbą  Šachtinių šulinių vandens tyrimas (darbo vadovė chemijos mokytoja Giedrė Kuodienė), IV klasės mokinys Simonas Rovas  pristatė darbą  Baltymo išskyrimas iš braškių” (darbo vadovė biologijos mokytoja Žydrė Barkuvienė). Džiaugiamės mokiniais, kurie praturtino savo kūrybinius gebėjimus,įveikė auditorijos baimę.

Mokytoja Giedrė Kuodienė