Kovo 31-ąją dieną, ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ pedagogės Vida Mažylienė ir Aušra Jankaitienė, dalyvavo respublikinėje ikimokyklinių ugdymo įstaigų respublikinėje konferencijoje „Ugdymas(is) iš patirties per patirtį edukacinėse aplinkose“. Konferencija, kaip ir dauguma šio laikotarpio darbų, vyko nuotoliniu būdu. Pedagogės paruošė ir pristatė pranešimą ,,Mes gamtos vaikai”. Apie patirtinį ugdymą, kokie yra šio ugdymosi žingsniai, trumpai aptarė pedagogė Vida Mažylienė. Apie įvairias patirtinio ugdymo galimybes ir turimas bei naujai kuriamas erdves mūsų darželyje, pristatė pedagogė Aušra Jankaitienė. Konferencijoje dalyvavo Akmenės, Šiaulių, Joniškio rajonų ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo pedagogės. Jos metu pristatyta 16 pranešimų apie savo darbo patirtis šioje srityje.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vida Mažylienė