Rugsėjo 24 d. Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazijos istorijos mokytoja Kristina Puzarienė ir Ventos gimnazijos istorijos mokytoja Aida Jokubauskaitė-Sinkevičienė pasikeitė darbo vietomis. Kristina Puzarienė Ventos gimnazijos 5 klasės mokiniams vedė patirtinio ugdymo pamoką „Papilės krašto įžymios vietos ir istorija“  Simono Daukanto gimnazijos muziejuje. Penktokai taip pat susitiko su buvusiu gimnazijos mokytoju Steponu Adomavičiumi, kalbėjo apie žydų gyvenimą Papilės miestelyje, aplankė žydų kapinaites. Ventos gimnazijos istorijos mokytoja Aida Jokubauskaitė-Sinkevičienė vedė atvirą pilietiškumo pamoką  „Ties žmogiškumo riba“ I gimnazijos klasės mokiniams. Mokytojos pasikeitė savo patirtimi ir išbandė naujus mokymo būdus.