Rugsėjo 22 dieną 4a ir 4b klasės mokiniai lankėsi Simono Daukanto muziejuje ir dalyvavo „Europos paveldo dienos 2021“ renginiuose. Akmenės krašto muziejaus muziejininkė Raimonda Gaubytė-Kiminė  supažindino su vykdoma kultūros paveldo pažinimo veikla. Skaitė Simono  Daukanto pasakas ir mokė rašyti dailyraščiu, kaip rašė S. Daukantas. Visi mokiniai labai stengėsi ir buvo patenkinti rašydami neįprasta plunksna. Vėliau mokiniai buvo pakviesti dalyvauti projekte  „Senelės virtuvės paslaptys 2“. Buvo ragaujamos 3 rūšių vaistažolių arbatos. Ketvirtokai turėjo pagal skonį nustatyti, kokios vaistažolės buvo naudojamos toms arbatoms paruošti.

Dėkojame vadovei, kad galėjome įsilieti į šį svarbų procesą, o tai  vertybės, kurias pažinus darosi įdomiau gyventi. Dalyvaudami projekte mažieji gimnazijos ugdytiniai patyrė pažinimo ir kūrybos džiaugsmą.

Mokytojos Jūratė Tupikienė ir Ligita Petkuvienė