Vasario 7 d. priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitutės“ mokytoja Aušra Jankaitienė ir logopedė Marija Kazlauskienė įstaigos pedagoges pakvietė stebėti atvirą integruotą ugdomąją veiklą „Kelionė į Klaipėdą“.

    Veiklos tikslas – įtvirtinti savaitės temos „Muziejuje“ žinias, pakartoti raidę „D“, plėsti vaikų žinias apie Lietuvą, sudarant galimybę stebėti, tyrinėti, skatinti vaikus išsakyti savo mintis ir patirti džiugių akimirkų veiklos metu.

    Veiklai pasirinktas aktyvus žaidybinis metodas – kelionė. Įsivaizduojamos kelionės metu ugdytiniai mokėsi kasoje nusipirkti bilietus (bilieto kaina šypsena ir žodis „ačiū“), susirasti savo kelionės vietą traukinyje. „Susėdę“ į traukinį ir kelionės draugui palinkėję geros kelionės,  iš Papilės miestelio patraukė Baltijos jūros link. Pakeliui aplankė Ventą, Viekšnius, Mažeikius, Plungę, Palangą. Pasiekus Klaipėdą vaikus pasitiko delfinai ir raidė „D“.

    Smagiausios edukacinės veiklos laukė Jūrų muziejuje, kur vaikai mokytojos Aušros sukurtomis metodinėmis priemonėmis atliko skaitymo, garsinės analizės ir rašymo užduotis. Vėliau dar lankėsi dinozaurų parke, kur, kaip tikri archeologai, atkasė lobį.

    Manome, kad atvira veikla buvo naudinga visiems – vaikams,  ją vedusiems pedagogams bei stebintiems kolegoms.

Aušra Jankaitienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja