Kairiškių daugiafunkcis centras

El.paštas: lina.kniuriene@gmail.com

Mob.tel. 8 615 48524

Dirbantis pedagogas: Lina Kniurienė

Mišrioje priešmokyklinio ugdymo grupėje ugdomi įvairaus amžiaus vaikai pagal priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo programas.

Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupė – tai tarsi maža visuomenė, kurioje yra įvairių socialinių sluoksnių, įvairių gebėjimų ir poreikių asmenybių. Čia mokoma gerbti kiekvieną, nepriklausomai nuo jo gebėjimų. Mišrus vaikų amžius grupėje skatina padėti vieni kitiems, pratina būti tolerantiškais. Grupėje vaikai mokosi draugiškumo ir empatijos.

Ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai kryptingai brandinami mokyklai, atsižvelgiant į amžių, individualumą, gebėjimus, ugdomi vaikų sveikos gyvensenos, bendravimo, darbo ir meno įgūdžiai, kūrybiškumas, tautiškumas, saviraiška.

Kairiškių galerija