Artėjant tarptautinei mokytojų dienai  Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ pedagogai nusprendė pasidovanoti sau kelionę. Savaitgalį iš Rygos kruiziniu laivu „Romantika“ plaukėme į Švediją. Daugeliui mūsų tai buvo nauja patirtis. Laimei, nepatyrėme, kas yra audringa jūra, linksmai leidome laiką pramogaudami laive, klausėmės gyvos muzikos, stebėjome šou pasirodymus, dalyvavome loterijose.

          Artėdami prie Stokholmo grožėjomės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių – šcherų vaizdais. Ryte pasiekėme Švediją – Stokholmo uostą ir leidomės į ekskursiją po „Šiaurės Venecija“ vadinamą Skandinavijos miestą. Pasivaikščiojome po Stokholmo senamiestį, kuriame gausu siaurų gatvelių, kavinukių, galerijų ir suvenyrų parduotuvių. Pažintį su Stokholmu užbaigėme apsilankydami visoje Skandinavijoje populiariausiame ir žymiausiame Vaza muziejuje, kuriame yra eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkas karo laivas.

          Grįždami į Lietuvą,   užsukome pasigrožėti  rudenišku  Rygos senamiesčiu.

Po tokio kompaktiško atokvėpio vėl kimbame į darbus.

 

„Kregždutės“ informacija

stok