Kovo 26 d. ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“  organizuotas 5-7 metų amžiaus vaikų šaškių turnyras „Baltieji pradeda“.  Džiaugiamės, kad vaikai noriai žaidžia šaškėmis, nes žaisdami išmoksta vertinti ir valdyti situaciją, ieškoti geriausių sprendimų, spręsti uždavinius, dorai rungtyniauti.

  Po sumanių, ilgų ir draugiškų varžybų atrinkti šauniausieji  žaidėjai: priešmokyklinės grupės ,,Saulutė“ ugdytiniai Džiugas Bronušas, Dovydas Jankaitis, Samanta Šlimaitė bei ,,Bitučių“ grupės vaikai Tautvydas Kuodis,  Rolanda Norkutė, Domantas Juškevičius. Keturi iš jų dalyvaus Akmenės rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų šaškių varžybose, kurios vyks  Naujosios Akmenės vaikų lopšelyje- darželyje „Atžalynas“ balandžio 4 dieną.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja  Z. Dabožinskienė