Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Kregždutė“ bendruomene,

Šiuo metu visos švietimo įstaigos išgyvena iššūkių metą. Ne išimtis ir mūsų ikimokyklinio ugdymo skyrius „Kregždutė“. Nuo pirmadienio startuos nuotolinio mokymo procesas. Tai neįprasta praktika, o ypač ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme.

Tėveliai,

nuo kovo 23 dienos Jūsų vaikų mokytojos nuoširdžiai ruošėsi darbui nuotoliniu būdu,  kad visiems darželio vaikams būtų užtikrintos kuo kokybiškesnės ugdymo (-si) sąlygos. Pasiruošimo laikotarpiu mokytojos pačios mokėsi, dalyvavo vebinaruose, mokymuose, ieškojo ir dalijosi gerosiomis patirtimis, naujais būdais ir metodais. Parengė savaitės planus, užduočių paketus, video pamokėles, demonstracinę medžiagą. Logopedas pasirengė nuotoliniu būdu teikti individualias konsultacijas.

Susivienijome visi dėl bendro tikslo – kad nuo pirmadienio ugdymo procesas vyktų sklandžiai.

Labai svarbus grįžtamasis ryšys, todėl prašau tėvelių aktyviau, nei bet kada, bendrauti ir bendradarbiauti su mokytojomis pasidžiaugiant vaikų pasiekimais ir pastangomis. Jeigu kažkas joms ir  nepasiseks arba nepavyks, neskubėkite teisti, geriau patarkite ir padėkite.

Primename, kad mokytojų parengtas užduotis vaikai turi atlikti patys. Nedarykite to už vaikus, nerašykite, nekalbėkite už juos vaizdo konferencinio ryšio metu.  Neatlikinėkite užduočių už juos, jie tai geba patys, jiems pavyks, būkite kantrūs.

Iškilus neaiškumams, visą informaciją Jums suteiks grupių auklėtojos. Taip pat skambinkite skyriaus vadovei telefonu 8-620-79092. Tikimės sėkmingo bendravimo ir bendradarbiavimo. Iššūkius įveiksime kartu!

Mokytojai,

nenusiminkite, jei kas iš karto nepavyks. Nestresuokite ir nepanikuokite, bet ramiai bandykite iš naujo. Jums pavyks!  Visada galite kreiptis  pagalbos į Švietimo padalinio (skyriaus) vadovę, metodininkę.  Būkite kūrybingi, kantrūs ir supratingi.

Saugokime vieni kitus. Tikėkimės, jog greitai grįšime į normalų gyvenimo ritmą.

Nuotraukoje – darželio kieme naujai įrengtoje lauko bibliotekėlėje jau laukia paruoštos užduotys priešmokyklinės grupės „Bitutė“ ugdytiniams.

Pagarbiai Roma Lupeikienė

Švietimo padalinio ( ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“) vadovė