Ugdymo įstaigoje kuriame saugią aplinką, stengiamės išgyvendinti vis dar paplitusias patyčias, taikydami veiksmingą, moksliškai pagrįstą emocinių ir elgesio problemų prevencijos programą „Zipio draugai“.

Ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“ ši programa įgyvendinama jau ketvirtus metus. Smagios, įtraukiančios, naujoviškos veiklos padeda vaikams įveikti sunkumus, susidoroti su kebliomis ir sunkiomis situacijomis.

Šiemet joje dalyvauja 20 priešmokyklinio amžiaus vaikų, o kartu su jais ir vabalėlis Zipis (žaislas). Tačiau grupėje yra ir tikrų vabalėlių-draugų. Čia gyvena gyvalazdės, kurias vaikai labai myli, globoja ir vadina Zipiais.

Linkime kūrybinės sėkmės šios programos vykdytojai – mokytojai Audronei Statkienei!