Vasario 1 d. mūsų gimnazijos sportininkai savo jėgas išbandė Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių zoninėse tinklinio varžybose, kurios vyko Kelmės Kražantės progimnazijoje ir Tytuvėnų gimnazijoje. Dalyvavo po šešias įvairių rajonų mokyklų mergaičių ir vaikinų komandas. Mūsų vaikinų komanda užėmė ketvirtą vietą, mergaitės liko penktos. Nors prizinių vietų neužėmėme, tačiau įgijome neįkainojamos patirties ateities sportinėms kovoms.

  Mūsų mergaičių komandą sudarė: Ugnė Birontaitė, Justė Jašmontaitė, Liveta Novogreckytė, Kamilė Petrauskaitė, Kornelija Siliūtė, Deimantė Damonskytė ir Vitalija Praspaliauskaitė.

  Vaikinų komandą sudarė: Dovydas Bardauskas, Titas Stankus, Karolis Baltutis, Viktoras Eikis, Deividas Paplauskas, Ernestas Pundzius, Armantas Rudis ir Gaudvydas Skabeikis.

  Dėkojame mūsų sportininkas už jų pastangas ir linkime nesustoti bei žengti pirmyn į sportines pergales.

Kūno kultūros mokytoja Birutė Daunienė